Rzadko zdarzają się promocje, w których nagrodę można zdobyć w tak łatwy sposób. Przypominamy zatem o trwającej promocji Santander Bank Polska, w której za wykonanie tylko 10 transakcji kartą (kwoty nie mają znaczenia!) możemy zgarnąć aż 200 zł w premii – 150 zł trafi do nas w gotówce, a 50 zł – w bonie do Biedronki.

Aby wziąć udział we tejże promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w PLN w Santander Bank Polska od 26.08.2018. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Wniosek o konto możemy złożyć najpóźniej 21.10.2019, a samą umowę z bankiem zawrzeć w ciągu 30 dni,  nie później, niż 31.10.2019.

Jeżeli godzimy się z powyższymi warunki to tutaj znajdziemy stronę gdzie złożymy wniosek o konto (wraz z kartą debetową). Konieczne jest wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej, ponieważ pośredniczy eBroker i formalności się musi stać za dość.

Wnioskując o konto powinniśmy wyrazić zgody na:

  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
  • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).

Pozostało nam spełnić ostatni wymóg – wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta oraz w kolejnym. Nie ma żadnego znaczenia gdzie i ile zapłacimy – liczy się samo wykonanie tych płatności, dlatego warunki możemy spełnić kupując kilkukrotnie pieczywo za jakieś grosze czy płacąc w częściach za zakupy w kasie samoobsługowej.

Podajmy przykład: podpisując umowę o rachunek w październiku transakcje powinniśmy wykonać zarówno w listopadzie, jak i w grudniu. O otrzymaniu nagrody zostaniemy wówczas powiadomieni już 10.01.2020. Na uzupełnienie danych do jej odbioru mieli 7 dni . Przelew na kwotę 150 zł oraz SMSa z kodem karty podarunkowej Biedronka otrzymamy do 20.01.2020.

Ile to wszystko kosztuje?

Ile kosztuje prowadzenie Konta Jakie Chcę? Dobra wiadomość – bank nie pobiera bowiem ani grosza za utrzymanie rachunku. Niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!